19.03.2020
Koronavirüs (COVID-19) salgın önlemi!

Koronavirüs (COVID-19) salgın önlemi!

Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı Ankara, İstanbul ve Kayseri ofislerimizde geçici süre ile Evden Çalışma (Home Office) uygulamasını hayata geçiriyoruz.

 

 

Değerli Müşterimiz,

Pozitron olarak çalışanlarımızın ve toplumun sağlığını önceliğimiz olarak görüyoruz. Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı, hâlihazırda şirketimizde uyguladığımız Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca belirlenen önlemlere ek olarak, Teknik Servis hizmetlerinde kesintiye gitmeden, bugünden itibaren Ankara, İstanbul ve Kayseri ofislerimizde geçici süre ile Evden Çalışma (Home Office) uygulamasını hayata geçiriyoruz.

Teknik Servis Hizmetlerinde öncelikle Uzaktan Bağlantı (Remote Servis) uygulaması ile destek verilecek, gerekli görülmesi halinde ve aciliyet durumuna göre yerinde teknik servis planlaması yapılarak Teknik Servis Hizmetlerinde kesintiye gitmeden hizmete devam edilecektir.

Bu süre içerisinde aşağıda yer verilen e-posta ve WhatsApp numaramızdan şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Acil taleplerinizin olması halinde şirket personelimize doğrudan cep numaralarından veya e-posta adreslerinden ulaşabileceğinizi sayılarımızla arz ederiz.

Satış Destek: info@pozitronltd.com.tr

Teknik Servis Destek: servis@pozitronltd.com.tr

Teknik Servis Destek: 0532 777 16 85

WhatApp Çağrı No: 0532 777 16 85