10.05.2017
29. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi 10-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Kongre Merkezinde gerçekleşti.

29. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi 10-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Türkiye Nükleer Tıp Derneğinin organizasyonunda 29. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi 10-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Regnum Carya Kongre Merkezi Belek-Antalya’da gerçekleşti.

En son bilimsel ve teknik gelişmelerin ayrıntılı olarak ele alındı kongrede Tanı ve Tedaviye yönelik Nükleer Tıp uygulamaları ile ilgili konferanslar, paneller, interaktif oturumlar ve atölye çalışmaları düzenlendi.

Önceki yıllarda olduğu gibi Gümüş Sponsor olarak katıldığı Kongre ile şirketimiz Nükleer Tıp Camiasına verdiği desteği sürdürmüştür.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Demir hocamızın kaleme aldığı Meslek Yüksek Okulu Nükleer Tıp Ders Kitabının imza günü kongre etkinliklerimiz arasında yer almış, çok sayıda genç katılımcı değerli hocamız ile tanışma fırsatını elde etmiştir.

    

Standımızı ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alan Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eray ALPER,  İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Nükleer Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kerim SÖNMEZOĞU, İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Üyesi Prof. Dr. İlhami Uslu, Süleyman Demirel Üniversitesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa YILDIZ, Erciyes Üniversitesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet TUTUŞ hocalarımız ile değerli Nükleer Tıp Dernek üyelerine şükranlarımızı  sunarız.